Staffordshire bull terrier

Novinky

14.8.2011
Štěňátka dnes slaví 4 týdny, a protože se nedělní den krásně vydařil, vyrazili jsme na první průzkum zahrady a trošku se vyhřát na sluníčko. Všichni už mají prořezané zoubky, jsou podruhé odčervení a každým dnem zkusíme přejít na granulky, protože máma už jejich ostré zoubky špatně snáší, foto zde >>.

17.7.2011
Dnes se nám narodilo 7 krásných zdravých štěňátek (Štěňata - vrh "B") po vynikajících rodičích. Porod začal v sobotu v devět večer první fenečkou a v neděli v osm ráno se narodil poslední pejsek. Máme 5 fenek a 2 pejsky, všichni jsou geneticky čistí od nemocí L2HGA a HC.


16.6.2011
Po dlouhé odmlce se s Vámi touto cestou chceme podělit o radostnou zprávu a to, že na sonografickém vyšetření bylo zjištěno, že Dara čeká štěňátka.
Předpokládaný počet štěňátek je 4 a více a datum narození kolem 15.7.2011.
Z tohoto spojení se narodí štěňátka převážně zlaté barvy nebo zlatá s bílými znaky. Štěňátka budou geneticky čistá od nemocí L2HGA / HC.
Případní zájemci nás mohou kontaktovat už nyní.

7.5.2010
Nové jarní fotky si můžete prohlédnout i na stránkách Aničky.
A zde je doplněno několik fotek z klubové výstavy v Mladé Boleslavi a setkání štěňátek s mámou a ostatními psími kamarády.

6.5.2010
Doplněny nové fotky Alberta, Axela.

5.5.2010
Po delší odmlce se opět hlásíme s novinkami o našich odchovech. Jako první nám přišla zpráva od Andrejky a Alishy, které dosáhly na MV v Praze krásné umístění. Ve třídě dorostu se v kruhu potkaly s dalšími třemi fenkami a vybojovali krásné první místo - VN1, fotky zde.
Na dubnové klubové výstavě v Mladé Boleslavi se naše štěňátka umístila takto :
Alisha B.M. - VN3
Anastasia Doil B.M. - VN
Axel B.M. - N

Další milé zprávy o psí slečně Amálce nám přišly z ch.s. Magic Dash od Markéty a Radka, kterým tímto děkuji, protože po složitější cestě než měla ostatní štěňátka, si Amálka našla nový domov v jejich zkušené rodinné smečce. Při prohlížení jejích fotek se nedá než konstatovat, že se velmi podobá své matce Daře a jsem moc ráda, že má kolem sebe spoustu dalších stafíků a děti, se kterými se určitě nenudí. Amálčinu jarní fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

18.3.2010
Večer jsme vyrazili na nečekaný výlet do Bratislavy, za naším odchovaným pejskem Aaronkem, který si zlomil zadní nohu a potřeboval vypůjčit přepravní klec, ve které teď bude asi měsíc bydlet, aby se co nejméně hýbal a nohu nenamáhal. Roste z něho krásný pejsek a podle jeho nového páníčka je i velmi poslušný a učenlivý. Máme z Vás radost a přejeme rychlé a hlavně úspěšné zahojení nožky, abychom se mohli v létě sejít na některé z výstav. Prohlédněte si Aaronovu fotogalerii z nového domova.4.3.2010
Obrželi jsme nové fotky naší odchované fenky Aničky, můžete si je také prohlédnout na jejich nových stránkách Aničky. Dostali sme také nové fotky Axlíka z konce února.
Přišly také krásné fotky fenky Alishy od její nové majitelky Andrejky. Moc za ně děkujeme a jsme rádi, že se máte všichni moc dobře a budeme se těšit na shledání v dubnu na klubové výstavě v Mladé Boleslavi.


23.2.2010

Tohoto dne proběhlo krytí černého psa Angel's Dragon Jodiscan a naší fenky Alison, za příjemné společnosti jeho majitelů a paní Vojáčkové, které tímto ještě jednou děkujeme za pomoc a manželům Šrámkovým za možnost krýt tímto krásným pejskem. Oba budoucí rodiče jsou testovaní na L2-HGA a HC s výsledky CLEAR. Zda bylo krytí úspěšné se dozvíme asi za 3 týdny na ultrazvuku.


1.2.2010
Dnes nám přišly krásné fotky fenky Alishy od její nové majitelky Andrejky. Moc za ně děkujeme a jsme rádi, že se máte všichni moc dobře a budeme se těšit na shledání v dubnu na klubové výstavě v Mladé Boleslavi.

30.1.2010
Svůj nový domov našla i naše poslední fenečka Anastasia. Novými majiteli se stala rodina Radky a Petera z Písku. Přejeme všem spoustu zdraví a radosti. Fotogalerie Aničky a jejích nových domácích kamarádů..

21.12.2009
Přišly nám fotky štěňátek Alishy, Axlíka a Alberta z jejich nových domovů. Proto jsme každému z nich založili jejich vlastní fotogalerii, kam budeme vkládat jejich další fotky a kde budete moci sledovat, jak z nich rostou krásní pejsci.

15.12.2009
Nabízíme k odběru poslední volnou fenku Anastasii, více >>>.

14.12.2009
Dnešním dnem už má svůj nový domov i náš poslední pejsek Albert Black Machine.
Noví majitelé jsou manželé Marcela a David ze Zichovce.
Přejeme jim spoustu krásných, spokojených a veselých zážitků s novým členem rodiny.


13.12.2009
Pár fotek z ranního nedělního lenošení s našimi posledními štěňátky Aničkou a Albertem.Několik dalších fotek štěňátek před odjezdem k novým majitelům, více fotografií>>>12.12.2009
Dnes si pro svého nového psího kamaráda Axlíka přijel i pan Richard se svojí milou rodinou. Axlík bude bydlet v Bratislavě.11.12.2009
Dnes odjela se svojí paničkou Andreou do svého nového domova v Českém Brodu naše fenečka Alisha. Doma na ni už čeká "velký bráška" stafík Amorek, tak doufáme, že ho nebude moc zlobit a bude z nich správná dvojka.7.12.2009
NABÍZÍME K ODBĚRU POSLEDNÍ VOLNOU FENEČKU - ANASTASII !!!6.12.2009
Aktuální fotky štěňátek, více fotografií>>>5.12.2009
Vydali jsme se na výlet do Bratislavy, kam jsme vezli našeho Aaronka jeho novým majitelům, Kubíkovi a Vandě. Zároveň jsme měli sraz se zájemci o Axlíka, takže to vypadá, že bráškové budou bydlet kousek od sebe, v Bratislavě.2.12.2009
Dnes od nás do svého nového domova odjela naše první statečná fenečka Amálka. Bude bydlet u Nikolky a Tomáše v Přerově nad Labem. Přejeme Vám všem jen samé krásné zážitky a ať Vám Amálka přináší štěstí a lásku, tak jak to stafíci umí nejlépe. Fotky 1,2 - při našem loučení, fotka 3 - noví majitelé.30.11.2009
Štěňátka mají za sebou očkování a čipování u paní doktorky.
Všechna to zvládla v pohodě a teď už budou jen čekat až si pro ně přijedou noví majitelé ...více fotografií >>>29.11.2009
První procházka na zahradě ...více fotografií >>>18.11.2009
Štěňátka začínají vystrkovat růžky a zoubky a je s nimi veselo ...8.11.2009
Štěňátka dostala svoji první kaši a pribiňáček ...24.10.2009
Štěňátka začínají otevírat očka. Překvapivě byly první Aliska a Anastasia, které byly v té době jejmenší ...13.10.2009
V naší chovatelské stanici se narodila naše první štěňátka Vrh "A" (Actual). Porod probíhal od 0:15 - 7:45, bez komplikací a Dara je velmi starostlivá mamina ...